10. JUBILEUSZOWY KONCERT

Pierwszy tydzień stycznia minął, a my się nie zatrzymujemy! Za nami pierwsze piękne wydarzenie, jakim było 10. Jubileuszowy Koncert Konkursowy o nazwie „Przegląd Kolęd i Pastorałek oraz Małych Form Kolędniczych” – Gwiazda Betlejemska 2019. 6 stycznia o 16:00 w Domu Ludowym w Radziechowach odbył się finałowy koncert, na którym wystąpili laureaci konkursu. Sala wypełniona była po brzegi, wszyscy z niecierpliwością oczekiwali na ogłoszenie wyników. Wystąpiły przed nami niezwykłe talenty, jak Anna Puda, Nikola Drewniak, Leśne ELfy z Brzuśnika, Nina Grzegorek, Maja Wolna i wielu utalentowanych uczniów reprezentujących Szkoły z naszej Gminy. Nagrodę główną o wartości 500 zł i GŁÓWNE GRAND PRIX – GWIAZDĘ BETLEJEMSKĄ 2019 zdobył Zespół Muzyczny Gimnazjum z Radziechów. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Serdeczne podziękowania składamy Pani Dorocie Ryżce, która jest pomysłodawczynią KONKURSU oraz Pani Marii Wołek, której podopieczni co rok startują w konkursie. Dziękujemy też Panu Markowi Juraszowi, Pani Jadwidze Jurasz i Pani Brygidzie Murańskiej. Podziękowania należą się też Stowarzyszeniu KGW z Brzuśnika.

Dziękujemy Danielowi Frankowi – OKIEM FOTOREPORTERA za piękne zdjęcia.

Zapraszamy do FOTORELACJI!

Jedna myśl na temat “10. JUBILEUSZOWY KONCERT

  1. Bosy Pastuszek w wykonaniu Mai Dobija bardzo mnie zachwycił, dziewczynka naprawdę ma piękny glosik. Gratuluje nagrody i mam nadzieję, że rodzice rozwiną talent Małej Gwiazdki. Zostałem Mai fanem.

Dodaj komentarz