XX lecie Stowarzyszenia Dzieci Serc

Członkowie Stowarzyszenia Dzieci Serc, którego Patronem jest Bł. O. Michał Tomaszek misjonarz, wdzięczni Panu Bogu za dar istnienia i działania tak licznej grupy, pragnie podziękować za Wolontariuszy, Darczyńców oraz Ludzi Dobrej Woli, których spotykali i spotykają na swojej drodze, ofiarowując za Nich modlitwę podczas uroczystej Mszy Św. odpustowej w Radziechowach, w kaplicy u ,,Dziadka”       26 lipca o godz. 16;00 ul. Lipowa        

Do kapicy u ,,Dziadka” wyruszymy pielgrzymką. Zbiórka o godz. 14;45 przy kościele w Radziechowach, wyjście w stronę cmentarza parafialnego, tam złożenie na grobie ś.p. Stanisława Pietraszki biało – czerwonej wiązanki z napisem ,,Staszku Pamiętamy” w 42 rocznicę zamordowania go przez ówczesną władzę. Następnie przejście do grobu Karola Tlałki, spadochroniarza spod Arnhem. Pielgrzymując dalej ul; Lipową ( w stronę Twardorzeczki) dojdziemy do kaplicy ,,u Dziadka” gdzie zostanie odprawiona Msza Św. odpustowa w intencji: o dobre wychowanie dzieci i młodzieży i by nasze rodziny były Bogiem silne oraz dziękczynna za XX lat działalności Stowarzyszenia Dzieci Serc w tym za wolontariuszy i ludzi dobrej woli dzięki którym stowarzyszenie może istnieć.

Po mszy kapłani udzielą specjalnego błogosławieństwa dzieciom i młodzieży.

Tą drogą Dzieci Serc pragnie zaprosić na Mszę Św. wszystkich Wolontariuszy, Darczyńców i Ludzi Dobrej Woli, dzięki którym mogą prowadzić swoją działalność.

Suma odpustowa w imieniny Anny i Joachima ,,u Dziadka” ma ponad 50 letnią tradycję. Nie może nas tam zabraknąć.

Zapraszamy

Dodaj komentarz