XIX Międzynarodowy Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego

W miniony weekend na hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Żywcu- Oczkowie, Klub LITS Meble Anders Żywiec organizował XIX Międzynarodowy Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego.

🏓🏓🏓 Na Żywiecczyznę zjechało ponad 70 zawodników w tym uczestnicy Igrzysk Paraolimpijskich w Tokio.
Turniej był rozgrywane w kilku kategoriach zdrowotnych a także turniej dla amatorów oraz główny turniej open.

Szczegółowe wyniki przedstawiamy poniżej.

Kategoria Niepełnosprawni – Wózki
1m Żyłka Krzysztof,-IKS Tarnobrzeg
🏅2m Lis Rafał,- Start Gdańsk,
🥈3 m Ustinov Danił,-Start Katowice,
🥉4 m Chamot Janusz,- IKS Tarnobrzeg.

👍Kategoria Niepełnosprawni – Klasa 6 -8
1m Deigsler Michał, IKS Start Kraków,
🏅2m Olczak Mariusz –IKS Warszawa
🥈3m Manturz Piotr –Start Radom,
🥉4m Wlazło Wojciech –Start Skierniewice
👍5-6m Kowalczyk Krystian i Szybalski Tomasz, IKS Warszawa
👍7 -8m Krzemiński Waldemar, TOP Bolesławiec i Kowalski Kamil-IKS Start Kraków
👍9 -12m Jabłonka Barbara, Start Radom,Saba Patryk,Start Lublin, Zawodnik Michał IKS Start Kraków, Kordowicz Grzegorz, Start Radom
👍13 – 16m Sypuła Piotr IKS Warszawa, Lelit Zygmunt, Wrocław, Kiwiński Jacek IKS Warszawa, Kraft Rafał IKS Warszawa
17 – 18m Mroczka Marcin Start Gdańsk i Murawski Piotr Start Radom.

👍Kategoria Niepełnosprawni klasa 9 -11.
1 m Fira Damian Sosnowiec,
🏅2m Zieliński Marcin, Bogoria Grodzisk Mazowiecki,
🥈3m Spurek Marcin IKS Warszawa
🥉4m Ścigany Dariusz Start Radom,
👍5 – 6m Cychowska Ewa Kraków, i Gatner Patryk, Start Zielona Góra,
👍7 -8m Dobrzyński Piotr, Start Gorzów i Mąkosa Benedykt, Start Radom,
👍9 -12m Jabłoński Karol, Częstochowa, Ostoja- Suchecki Jakub, Start Wrocław, Motowidło Józef, Start Gdańsk ,Kuderski Paweł Start Gorzów.
👍13-14m Pastor Józef , Jeleśnia i Gazda Mateusz ,Start Katowice.

👍Kategoria Amatorzy
1m Flis Bogusław, Żywiec
🏅2m Serafin Jula,- Victoria Jedlińsk
🥈3 m Jonik Krzysztof, Katowice
🥉4m Żyrek Piotr ,Bielsko Biała
👍5 -6m Jabłoński Karol, Częstochowa i Kraska Michał,- Victoria Jedlińsk
👍7 -8m Żołądek Paweł, Katowice i Łoziński Krzysztof, Szczyrk
👍9 – 12m RypieńDariusz ,LITS Meble Anders Żywiec , Łoziński Patryk, LITS Meble Anders Żywiec, Gancarczyk Krzysztof,- LITS Meble Anders Żywiec, Sudoł Amanda LITS Meble Anders Żywiec
👍13 – 14m Pastor Józef , Jeleśnia i Woch Angelika ,LITS Meble Anders Żywiec.

👍Kategoria Open
1m- Sobel Bartosz,- LITS Meble Anders Żywiec
🏅2 m Pietraszko Łukasz,LITS Meble Anders Zywiec
🥈3m Skórski Michał –AKS Mikołów
🥉4 m Myszewski Adrian, -LITS Meble Anders Żywiec
👍5 – 6m Kotwica Dawid- UKS Orlęta Bilcza i Deigsler Michał –IKS Start Kraków,
👍7 – 8m Żyłka Krzysztof,- IKS Tarnobrzeg i Serafin Wiktoria, – Luboń,
👍 9 – 12m Jabłoński Karol,- Częstochowa, Olczak Mariusz, -IKS Warszawa, Rułka Filip, – LITS Meble Anders Żywiec,Nowak Jakub -Katowice,
👍13 – 16m Spurek Marcin IKS Warszawa, Pyśk Damian,- Luboń, Flis Bogusław – Żywiec, Lls Rafał – Start Gdańsk, 👍 17 -24m Jonik Krzysztof,- Katowice ,Fira Damian,-Sosnowiec, Rus Maksymilian – LITS Meble Anders Żywiec, Ostoja – Suchecki Jakub ,-Start Zielona Góra, Zawodnik Michał –IKS Start Kraków, Ustinov Danił – Start Katowice, Szybalski Tomasz IKS Warszawa, Żołądek Paweł,- Katowice
👍 25 – 32m Żyrek Piotr – Bielsko Biała, Zieliński Marcin – Bogoria,Kiwiński Jacek IKS Warszawa, Babicz Adam –Huragan Sosnowiec , Rypień Dariusz – LITS Anders Jedność Żywiec , Wlazło Wojciech – Start Skierniewice, Mańtusz Piotr – Start Radom, Kowalczyk Krystian – IKS Warszawa
👍33 – 48m Chamot Janusz IKS Tarnobrzeg, Gatner Patryk – Start Zielona Góra, Kowalski Kamil – IKS Start Kraków, Ścigany Dariusz – Start Radom , Cychowska Ewa , – Kraków, Dobrzyński Piotr -Start Gorzów , Sudoł Amanda,- LITS Meble Anders -Żywiec, Jabłonka Barbara, – Start Radom, Sypuła Piotr _IKS Warszawa, Łoziński Patryk – LITS Meble Anders Żywiec, Serafin Julia – Victoria Jedlińsk, Woch Angelika – LITS Meble Anders Żywiec, Krzemiński Waldemar, – Start Bolesławiec, Jurasz Adam , – LITS Meble Anders Żywiec, Gancarczyk Krzysztof – LITS Meble Anders Żywiec, Saba Patryk,- Start Lublin
👍48 – 55m Murawski Piotr – Start Radom , Mroczka Marcin – Start Gdańsk, Gazda, Mateusz – Start Katowice, Kuderski Paweł – Start Gorzów, Kraft Rafał ,- IKS Warszawa, Kraska Michał , – Victoria Jedlińsk, Mąkosa Benedykt – Start Radom.

👍Z tego miejsca chcieliśmy podziękować wszystkim jednostką samorządowym Śląskiemu Urzędowi Marszałkowskiemu, Urzędowi Miasta Żywiec, Starostwu Powiatowemu w Żywcu, Gminnemu Centrum Kultury, Promocji i Turystyki Radziechowy- Wieprz, PZSN START Warszawa za okazane wsparcie w organizacji turnieju.

Serdeczne podziękowania dla sponsorów: Firmie ALBIS Biuro Projektowe, Kasie Stefczyka odział w Żywcu, LZS Śląsk, Kancelarii Podatkowej „PIONIER-PODATKI”, Firmie EUROFIRANY, Firmie „Pierniki Żywieckie” oraz wszystkim ludziom dobrej woli, dzięki którym ten turniej mógł dojść do skutku. Poniżej prezentujemy fotorelacje z naszego wydarzenia..Jeszcze raz OGROMNIE DZIĘKUJEMY, za to że byliście z nami.

Tomasz Mika

🙂 Fot. Bartosz Świątnicki

#turniej #zawody #mistrzostwa

źródło: https://www.facebook.com/LITS-Meble-Anders-Żywiec-104210941616719

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *