Kalendarz 2024 r.

Serdecznie zapraszamy do współtworzenia kalendarza na rok 2024. Wydarzenie z datą oraz organizatorem należy przesłać na maila: gckptrw@gmail.com lub prosimy o telefon na nr: 535 902 003 i zgłoszenie wydarzenia pracownikowi Centrum Kultury.

Zależy nam, aby zgłoszone wydarzenia miały charakter otwarty, czyli były dostępne dla wszystkich chętnych.

wzór maila do gckptrw@gmail.com:
Data wydarzenia, nazwa wydarzenia, organizator, krótki opis – do maila można dołączyć zdjęcie, które będzie miniaturką wydarzenia.

Finansowane przez GCKPT R-W 
ZAJĘCIA PRZEPROWADZANE W CIĄGU ROKU

– Zajęcia w Zespołach ZPiT Jodełki oraz ZR Grojcowianie
– Warsztaty dla dzieci i młodzieży w ramach działania Centrum Edukacji Ekologicznej,
– Organizacja wystaw czasowych,
– Od lipca do października przeprowadzane są zajęcia zielarskie i gwarowe,
– Zajęcia świetlicowe (Juszczyna, Radziechowy, Wieprz),
– Klub Gier Planszowych (Marta Bem wraz ze Stowarzyszeniem Fantastyki „Pażenica” z Wieprza),
– Zajęcia ognisk muzycznych (heligonka, skrzypce, pianino, gitara i saksofon),
– Realizacja projektów na które GCKPT pozyskało środki w roku 2024,
Zaęcia Zespołu Regionalnego Grojcowianie i Zespołu Piesni i Tańca „Jodełki” finansowane są budżetu Gminnego Centrtum Kultury, Promocji, Turystyki Radziechowy-Wieprz. O terminach i godzinach zajęć można przeczytać na stronach zespołów lub w ich siedzibach.
DATAWYDARZENIEMIEJSCEORGANIZATOROPIS:
S T Y C Z E Ń
6 styczniaKoncert Koled połączony z JasełkamiSzkoła ks. prał Stanisława Gawlika w Radziechowach Szkoła ks. prał Stanisława Gawlika w Radziechowach  
10 styczniaPrzegląd Kolęd i Pastorałek oraz Małych Form Kolędnicznych „Gwiazda Betlejemska”Szkoła Podstawowa im. Jana Twardowskiego w BrzuśnikuSzkoła Podstawowa im. Jana Twardowskiego w Brzuśniku, Gminne Centrum Kultury, Promocji, Turystyki Radziechowy-WieprzKonkurs skierowany jest do dzieci i dorosłych. Regulamin konkursowy jest dostępny na stronie cowkulturze.pl. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. 
13-14 styczniaKOKURS – winszownicy, połaźnicy oraz grupy kolędnicze i obrzędowew sali Domu Katolickiego im. Jana Pawła II w ŻywcuRegionalny Ośrodek Kulturu w Bielsku-Białej i Miejskie Centrum Kultury w Żywcu,W konkursie biorą udział trzy grupy Dziadów z terenu Gminy Radziechowy-Wieprz 
14 stycznia, godz.: 10:30Koncert Laureatów Przeglądu Kolęd i Pastorałek oraz Małych Form Kolędnicznych „Gwiazda Betlejemska”Kościół Parafialny Niepokalanego Serca najiętszej Maryi Panny w Wieprzu, Szkoła im. Jana Twardowskiego w Brzuśniku, Parafia Niepokalanego Serca najiętszej Maryi Panny w Wieprzu oraz Gminne Centrum Kultury, Promocji, Turystyki Radziechowy-WieprzOprawa Mszy Świętej oraz piękny Koncert po Mszy Świętej.
20 stycznia
ODWOŁANY
Koncert Kolęd Ognisk Muzycznych działających przy Gminnym Centrum KulturyWiperzGminne Centrum Kultury, Instruktorzy Ognisk Muzycznych 
20 styczniaKonkursy „trzaskania” z bata i konkurs grup obrzędowych – Dziadów Noworocznych i Jukacy.na Rynku oraz pod Amfiteatrem nad Sołą w Milówce Regionalny Ośrodek Kulturu w Bielsku-Białej oraz GOK MilówkaW konkursie biorą udział trzy grupy Dziadów z terenu Gminy Radziechowy-Wieprz 
21 styczniaBal karnawałowy dla dzieci przedszkolnychDom Ludowy w RadziechowachPrzedszkole im. Władysława Pieronka w Radziechowach 
21 styczniaRodzinne Kolędowanie Szkoła im. Jana Klicha w Wieprzu Szkoła im. Jana Klicha w Wieprzu  
28 styczniaKoncert Kolęd Ognisk Muzycznych działających przy Gminnym Centrum KulturyKościół Parafialny Niepokalanego Serca najiętszej Maryi Panny w Wieprzu, Ogniska Muzyczne działające przy Gminnym Centrum KulturyGóralskie kolędy uczniów pod kierownictwem Pani Brygidy Murańskiej i Pana Łukasza Kupczaka. 
29 stycznia FERIE i rozpoczecie zajęć w CEE w WieprzuCentrum Edukacji Ekologicznej w WieprzuGminne Centrum Kultury, Instruktorzy Ognisk MuzycznychObowiązują zapisy. Zaplanowane jest mnustwo atrakcji i dobra zabawa! 
L U T Y 
4 lutegoOpłatek Wszystkich Organizacji z terenu Gminy Radziechowy-WieprzDom Ludowy RadziehcowyKGW Radziechowy 
8 lutegoPączek Partydo ustaleniaGminne Centrum Kultury, Promocji, Turystyki Radziechowy-Wieprz 
11 lutegoAkcja krwiodawstwaRadziechowyKLUB HDK PCK PRZY URZĘDZIE GMINY RADZIECHOWY-WIEPRZ wraz z RCKiK Katowicez przyczyn niezależnych od organizatorów termin oraz miejsce akcji mogą ulec zmianie.
13 lutegoOSTATKIdo ustalenia  
M A R Z E C
1 marcaNarodowy Dzień Pamięci Żołnierzy WyklętychRadziechowyStowarzyszenie „Dzieci Serc”„Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych ma być wyrazem hołdu dla żołnierzy drugiej konspiracji za świadectwo męstwa, niezłomnej postawy patriotycznej i przywiązania do tradycji niepodległościowych, za krew przelaną w obronie ojczyzny” – Lech Kaczyński
3 marcaXII edycja Biegu Tropem Wilczym dla uczczenia Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. ŻywiecOrganizator główny; Fundacja Wolność i Demokracja, organizator lokalny; Stowarzyszenie Dzieci Serc tel. 501 355 794Tego dnia, w całej Polsce odbywają się liczne uroczystości upamiętniające Tych, którzy potrafili przeciwstawić się kolejnemu okupantowi i stanęli do nierównej walki. Wśród tych uroczystości jest jedna, ogólnopolska, odbywająca się tego samego dnia i o tej samej godzinie w całej Polsce, a jest nią Bieg ,,Tropem Wilczym”.
7 marcaWernisaż prac Pani Ewy Jędryk – Czarnoty w Centrum Edukacji EkologicznejCentrum Edukacji Ekologicznej w WieprzuGminne Centrum Kultury, Promocji, Turystyki Radziechowy-WieprzŻycie twórcze i prywatne Ewa Czarnota dzieli na dwa domy – wieko miejski Sosnowiec i malowniczą wioskę Bystra. Ostatnimi laty częściej tworzy w pracowni w Bystrej, dlatego też piękno natury, ukochany ogród, kwiaty i owoce stały się w naturalny sposób dopełnieniem głównego tematu obrazów Ewy Jędryk – Czarnoty, którym są kobiety.
16 marca Turniej o Puchar Wójta Gminy Radziechowy-Wieprz w Tenisie stołowymSzkoła im. Jana Klicha w Wieprzu Szkoła im. Jana Klicha w Wieprzu  
17 marcaKiermasz palm wielkanocnychSzkoła ks. prał Stanisława Gawlika w Radziechowach Szkoła ks. prał Stanisława Gawlika w Radziechowach  
data do ustaleniatradycyjne kwiatki z bibuły Centrum Edukacji Ekologicznej w WieprzuGminne Centrum Kultury, Promocji, Turystyki Radziechowy-WieprzTradycyjne kwiatki zbibuły we własnym wykonaniu zawsze są wysoko cenione. Serdecznie zapraszamy do tworzenia własnych wyrobów na palmę wielkanocną. 
data do ustaleniaWarsztaty wielkanocne w CEE w WieprzuCentrum Edukacji Ekologicznej w WieprzuGminne Centrum Kultury, Promocji, Turystyki Radziechowy-WieprzWarsztaty wielkanocne dla dzieci i dorosłych na której będzie można wykonać tradycyjne kwiaty z bibuły, palmy wielkanocne a nawet upiec swojego baranka wielkanocnego. O datach i godzinach spotkań będziemy informowac na stronie cowkulturze.pl
data do ustaleniaPRZESŁUCHANIA do Konkursu im. Andrzeja MurańskiegoJuszczynaGminne Centrum Kultury, Promocji, Turystyki Radziechowy-WieprzKonkurs im. Andrzeja Murańskiego od lat organizowany jest w Juszczynie.  Wtym roku jednak odbędzie się jego trzecia edycja organizowana przez GCKPT R-W. W konkursie mogą wziąć udział dzieci i dorośli. Regulamin konkursu będzie dostępny na stronie cowkulturze.pl 
data do ustaleniaWarsztaty Palma wielkanocnaCentrum Edukacji Ekologicznej w WieprzuGminne Centrum Kultury, Promocji, Turystyki Radziechowy-WieprzPrzyjdz do nas i naucz się robić palmę wielkanocną, stwórz z nami ozdoby do palmy. Dowiedz się jaka zielenina jest do niej potrzebna. Zapraszamy.
K W I E C I E Ń
data do ustaleniaWernisażCentrum Edukacji Ekologicznej w WieprzuGminne Centrum Kultury, Promocji, Turystyki Radziechowy-Wieprz 
data do ustaleniaDroga Krzyżowa na MatyskęRadziechowyKoło Gospodyń Wiejskich w RadziechowachDroga Krzyżowa na Matyskę w której uczestniczą Koła Gospodyń Wiejskich z terenu całej gminy. W Drodze Krzyżowej uczestniczy też Związek Podhalan Górali Żywieckich.
data do ustaleniaKoncert Laureatów Konkursu im. Andrzeja MurańskiegoJuszczynaGminne Centrum Kultury, Promocji, Turystyki Radziechowy-Wieprz Koncert Laureatów to duże wydarzenie w Juszczynie. W tym roku przewidujemy piękne nagrody. Serdecznie zapraszamy na ten wyjatkowy koncert. 
2 kwietnia,,Płomień Pamięci” – Radziechowy Matyska. Rocznica śmierci Św. JP II godz. 21.37:RadziechowyStowarzyszenie „Dzieci Serc” tel. 501 355 794Rocznica śmierci Jana Pawła II. W tym dniu na szczycie Matyski rozpalamu ognisko ku pamięci Św. Jana Pawła II.
21 kwietniaAkcja krwiodawstwaJuszczynaKLUB HDK PCK PRZY URZĘDZIE GMINY RADZIECHOWY-WIEPRZ wraz z RCKiK Katowicez przyczyn niezależnych od organizatorów termin oraz miejsce akcji mogą ulec zmianie.
22 kwietniaDzień Ziemi Cały Światkażdy może być organizatoremDzień Ziemi to coroczne święto obchodzone 22 kwietnia, którego celem jest promowanie ochrony środowiska naturalnego i podnoszenie świadomości społeczeństwa na temat problemów związanych z degradacją środowiska. Dzień ten został ustanowiony w 1970 roku przez amerykańskiego senatora Gaylorda Nelsona.
M A J
3 maja Święto Narodowe Trzeciego MajaCała gminaUrząd GminyDzień ten jest dniem wolnym od pracy. Jest to święto państwowe ustanowione w 1919 i ponownie w 1990 r. Uchwalenie Konstytucji 3 maja zostało uznane za święto już 5 maja 1791. Począwszy od 2007 roku 3 maja jest również świętem narodowym Litwy.
18 majaZielone ŚwiątkiNa granicy Juszczyny z Trzebinią, na granicy Bystrej i Brzuśnika oraz w Wieprzu na ŁęgachGminne Centrum Kultury, Promocji, Turystyki Radziechowy-Wieprz, KGW Bystra, KGW Brzuśnik, KGW Juszczyna, KGW Wieprz i Kluby Seniora, Stowarzyszenie Wieprzaniki, KGW Radziechowy i KGW PrzybędzaZesłanie Ducha Świetego. W tym dniu przygotowywana jest tradycyjna jajecznica na pokrzywach i skwarkach. Do tego kawałek kiełbaski i ciasta upieczonego przez KGW. Duśmiech i dobra zabawa – nic więcej w tym dniu nam nie potrzeba. 
26 maja Koncert z okazji Dnia MatkiDom Ludowy w WieprzuGminne Centrum Kultury, Promocji, Turystyki Radziechowy-Wieprz Serdecznie zapraszamy na Koncert dla Wszystkich wspaniałych Mam. To wyjatkowy dzień, który należy uczcić śpiewem i piękną muzyką. 
27 majaDzień SamorządowcaCała gminaUrząd GminyDzień Samorządu Terytorialnego obchodzony jest corocznie 27 maja, w rocznicę pierwszych w pełni demokratycznych wyborów, które odbyły się do organów gmin w 1990 r. Święto obchodzone jest w związku z uchwałą Sejmu z 2000 r., podjętą z okazji 10-lecia samorządu terytorialnego.
data do ustaleniaWernisażCentrum Edukacji Ekologicznej w WieprzuGminne Centrum Kultury, Promocji, Turystyki Radziechowy-Wieprz 
C Z E R W I E C
data do ustaleniaZajęcia Wakacyjne w Centrum Edukacji Ekologicznej w WieprzuWieprzGminne Centrum Kultury, Promocji, Turystyki Radziechowy-WieprzZapraszamy do wzięcia udziału w wakacyjnych zajęciach, które odbywają się w ramach działań związanych z Edukacją Ekologiczną w Gminie Radziechowy-Wieprz. Od czerwca odbywać się też będzie realizacja projektów w postaci zajęć edukacyjnych i warsztatowych dla dzieci i młodzieży. Serdecznie zapraszamy. 
6 czerwcaVIII Piknik Rodzinny połączony z Dniem DzieckaSzkoła ks. prał Stanisława Gawlika w Radziechowach Szkoła ks. prał Stanisława Gawlika w Radziechowach  
30 czerwcaRajd na „POLYNICE”JuszczynaOchotnicza Straż Pożarna z Juszczyny i Gminne Centrum Kultury, Promocji, Turystyki Radziechowy-Wieprz Ekologiczny Rajd połączony ze sprzataniem lasu i edukacją o środowisku. Warto wybrać się z plecakiem na „Polynice” i przy ognisku porozmawiać o naszych lasach.
15 czerwcaGóralskie Święto na KopcuRadziechowyKapela Baraby, Beskidzcy Harnasie, przy współpracy z Ośrodkiem Promocji Węgierska Górka oraz Gminnym Centrum Kultury, Promocji, Turystyki Radziechowy-WieprzPiękna modlitwa podczas Mszy Świętej oraz radość i wspólne biesiadowanie – tak można opisać Świeto Górali na Kopcu w radziechowach. Serdecznie zapraszamy.
23 czerwcaAkcja krwiodawstwaWieprzKLUB HDK PCK PRZY URZĘDZIE GMINY RADZIECHOWY-WIEPRZ wraz z RCKiK Katowicez przyczyn niezależnych od organizatorów termin oraz miejsce akcji mogą ulec zmianie.
data do ustaleniaBeskidian CUPWieprzWojciech BielTurniej piłki plażowej o puchar Wójta Gminy Radziechowy-Wieprz. To wielkie sportowe wydarzenie! Serdecznie zapraszamy do wspólnego kibicowania. W turnieju biorą udział zawodnicy z całej Polski, nie może zabraknąć również zawodnicy z terenu Gminy R-W. 
L I P I E C
Wycieczki w Góry z Gminnym Centrum Kultury. Wszystkie informacje o terminach wycieczek i zapisach dostępne będą w aktualnościach na stronie cowkulturze.pl i na facebookou.
Centrum Edukacji Ekologicznej zaprasza na ZAJĘCIA WAKACYJNE. Co roku w zajęciach bierze udział około 60 różnych dzieci z całeg Gminy. Zajęcia mają na celu edukację przyrodniczą, integracje i oczywiście dobrą zabawę. Zapisy na zajęcia rozpoczynają się w czerwcu, dlatego od czerwca też warto zaglądać na stronę cowkulturze.pl i na facebooka Gminnego Centrum Kultury. Zajęcia trwają do końca wakacji.
data do ustaleniaWernisażCentrum Edukacji Ekologicznej w WieprzuGminne Centrum Kultury, Promocji, Turystyki Radziechowy-Wieprz 
12-13-14 lipcaŚwięto Soły, FunCon i Dzień Gminy Radziechowy-WieprzWieprzWójt Gminy Radziechowy-Wieprz oraz Gminne Centrum Kultury, Promocji, Turystyki Radziechowy-Wieprz, Stowarzyszenie Fantastyki „Parzenica”Na scenie zaprezentują się zespoły regionalne z Gminy R-W oraz wiele innych wspaniałych gwiazd. Będzie można skosztować pysznych potraw przygotowanych przez KGW, o atrakcje zadbają stowarzyszenia działające na terenie gminy. Serdecznie zapraszamy
26 lipcaMsza św. w kaplicy p.w. św. Anny u ,,Dziadka” z błogosławieństwem dzieci i młodzieży. RadziechowyStowarzyszenie „Dzieci Serc”, tel. 501 355 794Tradycyjnie jak co roku udajemy się do Kaplicy Św. Anny, gdzie wspólnie oddamy się modlitwie za nas i bliskich. 
S I E R P I E Ń
1 sierpnia„GODZINA W”RadziechowyStowarzyszenie „Dzieci Serc”Kryptonim dnia i godziny rozpoczęcia w Warszawie akcji „Burza”. Uczcijmy pamięć poległych. 
15 sierpniaKonkurs Bukietów ZielnychJuszczynaGminne Centrum Kultury, Promocji, Turystyki Radziechowy-Wieprz, Koło Gospodyń Wiejskich w Juszczynie, Klub Seniora „WRZOS” oraz Ochotnicza Straz Pożarna w Juszczynie, Parafia Juszczyna, Sołtys Juszczyny, Rodzinna Kapela WrzeszczówKonkurs Bukietów Zielnych wpisał się już w tradycję Juszczyny. Od wielu lat za sprawą Sołtysa, KGW i OSP na szczycie Juszczyny a dokładnie pod Kaplicą Matki Boskiej odbywa się Msza Święta i święcenie ziół. To wyjatkowa tradycja na której nie może zabrakąć dobrej zabawy i pysznego poczestunku. 
17 sierpniaFestiwal w JuszczynieJuszczynaMirosław Dziedzic, Marcin TwardyskoJeśli chcesz wiedziec co dzieje się w sierpniu w Juszczynie to koniecznie odwiedź FESTIWAL na którym zagrają najlepsze sceniczne gwiazdy. W to wydarzenie angażują się mieszkańcy Juszczyny.
 10-11 sierpniaDni Powiatu ŻywieckiegoWęgierska GórkaMCK w Żywcu, Starostwo Powiatowe w Żywcu, Gminne Centrum Kultury, Promocji, Turystyki Radziechowy-Wieprz Jak co roku DNI POWIATU obowiązkowo musza się odbyć. W tym roku będziemy się dobrze bawić w Gilowicach, gdzie skosztujemy pysznych potraw Kół Gospodyń Wiejskich i będziemy mogli zakupić dobry, swojski miód z lokalnych pasiek. 
W R Z E S I E Ń
data do ustaleniaWernisażCentrum Edukacji Ekologicznej w WieprzuGminne Centrum Kultury, Promocji, Turystyki Radziechowy-Wieprz 
2 wrześniaRozpoczecie roku szkolnego Cała gminaSzkoły Podstawowe i Przedszkola W dniu ropoczęcia roku szkolnego na terenie gminy odbędą się Msze Święte inaugurujące rok szkolny. 
8 wrześniaAkcja krwiodawstwaRadziechowyKLUB HDK PCK PRZY URZĘDZIE GMINY RADZIECHOWY-WIEPRZ wraz z RCKiK Katowicez przyczyn niezależnych od organizatorów termin oraz miejsce akcji mogą ulec zmianie.
P A Ź D Z I E R N I K
5 październikaXX Zaduszki Narodowe w Radziechowach oraz spektakl plenerowy: ,,Potop szwedzki na Żywiecczyźnie” na MatysceRadziechowyStowarzyszenie „Dzieci Serc”, tel. 501 355 794Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Zaduszkach Narodowych. Podczas wydarzenia będzie można wziąć udział w inscenizacji walk. 
14 październikaŚwięto Patrona Szkoły i Dzień Komisji Edukacji NarodowejRadziechowySzkoła Podstawowa im. ks. prał. Stanisława Gawlika w RadziechowachŚwięto ks. Prał. Stanisława Gawlika w radziechowach to wyjątkowe wydarzenie. Serdecznie zapraszamy. 
L I S T O P A D
data do ustaleniaKONKURS i KONCERT Laureatów – Posiady Gawędziarskie i Konkurs Gry na Unikatowych Instrumentach Ludowych i Śpiewu TradycyjnegoPrzesłuchania konkursowe odbywają się w Jelesni i Milówce, Koncert w Wieprzu w Domu Ludowym i w ROK B-BRegionalny OŚrodek Kultury w Bielsku-Białej, Gminne Centrum Kultury, Promocji, Turystyki Radziechowy-Wieprz, Gminny Ośrodek Promocji w Jeleśni, Gminny Ośrodek Promocji w MilówceKonkurs jest organizowany od lat na terenie Gminy Radziechowy-Wieprz. Wpisał się w tradycje naszego regionu. To wyjatkowe wydarzeni podtrzymujace tradycje gawędziarskie i muzyczne.
7 listopadaŚwięto Patrona Przedszkola – Władysława PieronkaDom Ludowy w RadziechowachPrzedszkole im. Władysława Pieronka w Radziechowach 
9 listopadaMaraton BeskidyRadziechowyGminne Centrum Kultury, Promocji, Turystyki Radziechowy-Wieprz oraz Edward Dudek, Rodzinny Klub Biegacza „BACA” z RadziechówMaraton Beskidy, Bieg Dudka, Rajd Bacy – pod wieloma nazwami odbywa się co roku impreza sportowa w Radziechowach. W zawodach startują gwiazdy sportowe z całego świata. Zapraszamy na strone maratonbeskidy.pl do zapisów.
10-11 listopada„NOC LISTOPADOWA” – dla uczczenia Harcerzy z Zielonki – 10 listopad 1939 r.RadziechowyStowarzyszenie „Dzieci Serc”, tel. 501 355 794W nocy z 29 na 30 listopada 1830 r. w Warszawie rozpoczęło się Powstanie Listopadowe – zryw niepodległościowy skierowany przeciwko rosyjskiemu zaborcy. Przez 10 miesięcy 140 tys. ludzi prowadziło walkę z największą potęgą militarną Europy, odnosząc w niej poważne, lecz przejściowe sukcesy.
data do ustaleniaWernisażCentrum Edukacji Ekologicznej w WieprzuGminne Centrum Kultury, Promocji, Turystyki Radziechowy-Wieprz 
11 listopadaObchody Świeta NiepodległościCała gminaPrzedszkola i Szkoły z terenu Gminy R-W, Gminne Centrum Kultury, Promocji, Turystyki Radziechowy-WieprzNarodowe Święto Niepodległości – święto państwowe w Polsce obchodzone corocznie 11 listopada dla upamiętnienia odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918, po 123 latach zaborów. Na terenie Gminy R-W święto to obchodzone jest wyjątkowo. Dla upamiętnienia poległych Górali i Góralki z terenu Gminy R-W, co rok pod pomnikiem składane sa kwiaty przez Wójta Gminy oraz przedstawicieli stowarzyszeń i przedstawicieli grup społecznych. 
17 listopadaAkcja krwiodawstwaRadziechowyKLUB HDK PCK PRZY URZĘDZIE GMINY RADZIECHOWY-WIEPRZ wraz z RCKiK Katowicez przyczyn niezależnych od organizatorów termin oraz miejsce akcji mogą ulec zmianie.
G R U D Z I E Ń
data do ustaleniaWarsztaty świąteczne w Centrum Edukacji Ekologicznej w WieprzuWieprz + świetliceGminne Centrum Kultury, Promocji, Turystyki Radziechowy-WieprzZapraszamy do śledzenia strony na facebooku oraz strony cowkulturze.pl, gdzie zamieszczona będzie informacja o warsztatach światecznych dla dzieci i dorosłych. 
data do ustaleniaPrzegląd Kolęd i Pastorałek oraz Małych Form Kolędnicznych „Gwiazda Betlejemska”BrzuśnikSzkoła im. Jana Twardowskiego w Brzuśniku oraz Gminne Centrum Kultury, Promocji, Turystyki Radziechowy-WieprzKonkurs skierowany jest do dzieci i dorosłych. Regulamin konkursowy jest dostępny na stronie cowkulturze.pl końcem listopada. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Koncert laureatów odbywa się w styczniu w roku następnym.
Skip to content