Beskidian Cup – beach volleyball

Beskidian Cup to wydarzenie, łączące ludzi kochających sport z całej Polski. To już kolejna, 6 edycja tego wspaniałego wydarzenia, a frekfencja była zaskakująca.

Rozgrywki meczów towarzyskich i fenomenalna zabawa dla całych rodzin trwały cały weekend od soboty 10 czerwca do niedzieli 11 czerwca, a pogoda nie zawiodła mimo obaw. Fani piłki plażowej mogli zmierzyć się ze sobą na dwóch, specjalnie przystosowanych boiskach na obiekcie Infrastruktury Okołosportowej w Wieprzu w Gminie Radziechowy- Wieprz. Uroczyste rozpoczęcie turnieju odbyło się około godziny 12:00, a wszystkich uczestnikó przywitał Wójt Gminy Radziechowy- Wieprz Pan Maciej Mika wraz z organizatorem turnieju Wojciechem Biel. Sportowcom i ich rodzinom nie zabrakło pysznych, dietetycznych i przemyślanych posiłków przygotowanych przez Panią Justyną Ozimińską- Biel, pod czujnym okiem dietetyka.

Do pomocy w przygotowaniu tych wszystkich wspaniałości kulinarnych przyczyniły się również niezastąpione Panie z Koła Gospodyń Wiejskich oraz z Gminnego Centrum Kultury, Promocji, Turystyki Radziechowy-Wieprz.

Nie było łatwo, słońce i wiatr na zmianę utrudniały grę ale co to dla tak doświadczonych zawodników. Pod koniec zaciętej rywalizacji udało się wyłonić zwycięzców :

Turniej mikstów:

🥇 Martyna Kłoda / Filip Zabielny

🥈 Paulina Szymańska / Kacper Ledwoń

🥉 Ewelina Wróbel / Mateusz Płaneta

4️Sandra Łebek / Mateusz Wikło

Turniej mężczyzn:

🥇 Tomasz Waligóra / Mateusz Płaneta

🥈 Kacper Ledwoń / Jakub Czyżowski

🥉 Adrian Gardyan / Beniamin Granieczny

4️Mateusz Łysikowski / Maciej Madej

Mamy nadzięją, że w przyszłym roku zobaczymy się w równie dobrym i licznym składzie na kolejnej edycji turnieju Beskidian Cup. Do zobaczenia!

fot: Matuszek foto – KLIKNIJ https://www.facebook.com/matuszekfoto

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content