Dzień Matki

Piękny koncert odbył się 29 maja na sali Domu Ludowego w Wieprzu. W koncercie brali udział członkowie Zespołu Regionalnego „Mali Grojcowianie” oraz kapela pod przewodnictwem Pani Jadwigi Jurasz i Pani Brygidy Murańskiej. Piękny występ przedstawili podopieczni Zespołu Pieśni i Tańca „Jodełki” z Radziechów, pod przewodnictwem Pani Gabrieli Kani i P. Danuty Błaszczyk. Nie zabrakło tez Ognisk Muzycznych działających na terenie Gminy Radziechowy-Wieprz, które prowadzą Pani Aleksandra Mędrala – gitara i organy, Pani Faustyna Śleziak – skrzypce oraz Pan Łukasz Kupczak – heligonki. W tym roku również wystąpiła grupa z Radziechów pod przewodnictwem Pani Edyty Pasternak „Grupa śpiewacza spod Matyski”

Ten koncert był wyjątkowy, występy zachwyciły obecnych gości. Publiczność dopisała a wszystkie mamy na koniec otrzymały od swoich dzieci piękne kwiaty z bibuły wykonane przez Panią Marię Grzegorek.

Można było usłyszeć zróżnicowany repertuar, od muzyki klasycznej po regionalną. Na końcu wszystkie dzieci wykonały utwór, który napisała Pani Brygida M. z okazji Dnia Matki pt. „Moja Mama i Mój Tata”.

Najpiękniejsze życzenia dla wszystkich MAM <3 dużo miłości i zdrowia, pociechy z dzieci i wytrwałości.

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content