Kiermasz dla Justynki w Radziechowach

14 listopada w Domu Ludowym w Radziechowach od godz.: 8:00 do 17:00 można było nabyć przeróżne piękne rzeczy, antyki i ozdoby świąteczne z których cały dochód przeznaczony zostanie na rzecz Justynki z Radziechów.

Tą piękną inicjatywę zorganizował Klub Honorowych Dawców Krwi przy Urzędzie Gminy Radziechowy-Wieprz.
My jako Gminne Centrum Kultury, Promocji, Turystyki Radziechowy-Wieprz wraz Wójtem Gminy Panem Maciejem Miką wsparliśmy te działania. Justynka wraz z Mamą były obecne cały czas w Domu Ludowym, zaś Tata Justynki piekł przez cały dzień najlepsze pączki na świecie! „Szły dosłownie jak świeże bułeczki.” – chwaliły się panie z HDK.

Podczas kiermaszu wystąpiły wspaniałe gwiazdy. Zagrali nam Kapela Zespołu Regionalnego „Grojcowianie” z Wieprza i Członkowie Zespołu Pieśni i Tańca „Jodełki” z Radziechów. Piękną gawędę opowiedziała nam Pani Anna Kosiec z Radziechów. O godzinie 13:30 wystąpiła Pani Joanna Pytlarczyk, niezwykle uzdolniona mieszkana naszej gminy. O 14:30 Ochotnicze Straże Pożarne z Ostrego i Radziechów zorganizowały pokaz ratownictwa medycznego, gdzie każdy z nas mógł zobaczyć jak dużo siły i odwagi potrzeba, by uratować ludzkie życie z wypadku samochodowego. Na koniec wystąpiły Panie Aleksandra Mędrala oraz Pani Faustyna Śleziak z przepięknym repertuarem muzyku klasycznej. Pani Aleksandra zagrała na saksofonie i gitarze akustycznej, zaś Pani Faustyna na skrzypcach. Mogliśmy usłyszeć utwory z takich filmów jak „Pocahontaz” i „Titanic”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym za pomoc i organizacje tego wydarzenia. Wielkie podziękowania należą się HDK PCK przy Urzędzie Gminy Radziechowy-Wieprz za organizacje tej pięknej akcji.

Zapraszamy do polubienia strony na Facebooku Klub HDK PCK przy Urzędzie Gminy Radziechowy-Wieprz

Zachęcamy do wsparcia Justynki poprzez stronę SIEPOMAGA.pl

Przed Państwem cała fotorelacja.

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress