Koncert Ognisk Muzycznych

Z nami kolejny Koncert „Gdy się gwiazda na niebie obudzi.”, tym razem Ognisk Muzycznych działających przy Gminnym Centrum Kultury, Promocji, Turystyki Radziechowy-Wieprz.
Ogniska jakie brały udział w koncercie to ognisko gry na gitarze, skrzypcach i pianinie – prowadzone przez Panią Aleksandrę Mędralę. Ognisko nauki gry na skrzypcach prowadzone przez Panią Faustynę Śleziak oraz Ognisko Gry na Heligonce i Skrzypcach, prowadzone przez Pana Łukasza Kupczaka.

„Było widać ogrom wykonanej pracy, wszystkie starania i stres, bez którego nie da się obejść podczas takiego występu. Cieszę się, że nauka gry przynosi efekty, co było widać podczas występów. Czekamy na więcej!” – mówi Agnieszka Biegun, Dyrektor Gminnego Centrum Kultury, Promocji, Turystyki Radziechowy-Wieprz.

Ważne jest, aby dzieci pomimo tego, że uczą się grać na instrumencie, uczyły się również występów publicznych. Zdobywały doświadczenie i dzieliły się swoimi talentami. 

Niektórzy mieli możliwość wystąpić po raz pierwszy. Z pewnością swoim występem zachęciły do nauki kolejne osoby. Plany na przyszłość są ambitna, dlatego już po feriach kolejny nabór do Ognisk Muzycznych. 

Wszystkim muzykom serdecznie gratulujemy talentu i wytrwałości.
Koncert był piękny i już nie możemy się doczekać kolejnych.

Przed Państwem fotogaleria a już niebawem pojawi się również krótki film z wydarzenia.

Zespół GCKPT R-W

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content