Kwiatki z bibuły

Warsztaty bibułkarskie to rodzaj zajęć manualnych, podczas których uczestnicy uczą się tworzenia różnego rodzaju ozdób z bibuły. Bibułkarskie warsztaty cieszą się dużą popularnością zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych, ponieważ pozwalają na rozwijanie kreatywności, cierpliwości i precyzji.

Podczas warsztatów bibułkarskich uczestnicy mieli możliwość tworzenia różnych dekoracji, ale na wczorajszych warsztatach skupiliśmy się na kwiatach. Dużymi krokami zbliżają się Święta Wielkanocne, dlatego kwiaty wykorzystamy do palmy na Niedzielę Palmową. Podczas zajęć wykonywaliśmy różnego rodzaju kwiaty.

Podczas warsztatów uczestnicy korzystali z różnego rodzaju materiałów, takich jak bibuła, klej, nożyczki i druty. Instruktor Pan Wiesław Pawlus podczas warsztatów zapewnił uczestnikom wszystkie potrzebne wskazówki oraz pomógł w wykonywaniu ozdób krok po kroku. Za co serdecznie dziękujemy.

Warsztaty bibułkarskie to doskonała forma spędzania czasu wolnego, zwłaszcza dla osób lubiących działać rękami i ceniących sobie kreatywność. Pozwalają one na rozwijanie zdolności manualnych i artystycznych, a także na wyciszenie się i odprężenie. Dlatego serdecznie zachęcamy do brania udziału w warsztatach, które odbędą się 30 marca o godz.: 15:00 w Centrum Edukacji Ekologicznej w Wieprzu – wstęp wolny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content