„Naturalny” Dzień Kobiet

Chyba każda kobieta powinna pozwolić sobie na taki wieczór. Cudowne zapachy ziół, smakołyki słone i słodkie a do tego wolny umysł od pracy i trosk.

Taki właśnie „naturalny” Dzień Kobiet świętowaliśmy w Centrum Edukacji Ekologicznej w Wieprzu. Wieczór pełen naturalności i uśmiechu. Można było skosztować pesto z pietruszki, masła ziołowego oraz wielu innych pyszności. Największą jednak niespodzianką były lody bazyliowe!

Warsztat kulinarny poprowadziła Anna Olkis, która od lat zajmuje się dbaniem o ogrody swoich klientów. Jak sama mówi, w swoim ogrodzie ma wiele cudownych lekarstw, które przemyca do swojej diety na różne sposoby.

Makramy pletliśmy pod okiem Pani Weroniki Razmus z Wieprza, która podzieliła się pasją do rękodzieła. Podczas zajęć można było dostrzec prawdziwe talenty. Zadanie było trudne, ale nasze wspaniałe kobiety dały sobie radę. Na koniec wieczoru każda uczestniczka dostała upominek składający się z ręcznie uszytego woreczka na warzywa z recyklingu oraz breloka z makramy wykonanego przez panią Weronikę.

Cudowny wieczór, pełen naturalności i ziołowych przysmaków na długo pozostanie nam w pamięć. Dlatego zapraszamy serdecznie na kolejne zajęcia, które odbędą się już niebawem w Centrum Edukacji Ekologicznej w Wieprzu.

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content