PIKNIKI RODZINNE W OGRODACH RADZIECHOWSKIEGO PRZEDSZKOLA

   Rodzinne pikniki w Przedszkolu im. Władysława Pieronka w Radziechowach za nami. Pogoda dopisała, dzieci i rodzice również. Majowa roślinność stworzyła scenografię, jakiej nie namalowałby żaden artysta. 

   Jakie wychowanie jest lepsze: tradycyjne czy bezstresowe? Takie dylematy rozstrzygane były podczas widowiska plenerowego „O zagubionej żabce”, które przygotowali dla swoich rodziców wychowankowie przedszkola na dole pod kierunkiem swoich wychowawczyń. Tematyka i klimat przedstawienia stanowiły doskonałe podsumowanie realizowanego od wielu miesięcy w Przedszkolu im. Władysława Pieronka w Radziechowach projektu regionalnego pod nazwą „Hej doły, radziechowskie doły- pełne tajemnic dorzecze Soły”. Realizację projektu komisja powołana przez Śląskiego Kuratora Oświaty oceniła na tyle wysoko, że Przedszkole im. Władysława Pieronka w Radziechowach szósty już raz znalazło się w finale konkursu w gronie pięciu najlepszych przedszkoli regionalnych w województwie śląskim. 

  A w ogrodach obydwu przedszkoli w dniach 26 i 27 maja 2022r. zaproszeni rodzice podziwiali pląsy „motyli” i „biedronek”, tańce wesołych krasnali, debaty na temat wychowania prowadzone przez „żabki” i „bociany”, piosenki w języku angielskim i wiele innych artystycznych dokonań. Całość pikniku dopełniły wspólne zabawy na urządzeniach ogrodowych i słodkie poczęstunki. Atmosfera była iście piknikowa również dzięki cudownej, jakby na zamówienie, majowej pogodzie.

  Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację pikniku i pieczenie wyśmienitych ciast. Wszystkim Mamom, Tatusiom i Dzieciom życzymy wszystkiego najcudowniejszego z okazji ich święta:-)

Małgorzata Kasperek- dyrektor Przedszkola

im. Władysława Pieronka w Radziechowach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content