RZEŹBA

Jeśli lubisz tworzyć, eksperymentować i czerpać przyjemność z pracy z różnymi materiałami, to zapraszamy Cię na warsztaty rzeźbiarskie z Panami Markiem i Bartkiem, którzy są doświadczonymi artystami rzeźbiarskimi.

Warsztaty odbędą się w piątek 19 maja, w godz.: 17:00, w CEE w Wieprzu na ul. Nad Sołą 1070.

Podczas warsztatów Mark i Bartek przedstawią wiele technik rzeźbiarskich i pomogą Ci w tworzeniu swojego własnego dzieła. Dowiesz się, jak pracować z różnymi materiałami oraz jakie narzędzia i techniki są potrzebne do stworzenia rzeźby.

Warsztaty są przeznaczone zarówno dla początkujących, jak i dla osób, które już posiadają doświadczenie w rzeźbiarstwie. Panowie dostosują program zajęć do poziomu i potrzeb każdego z uczestników, a także udzielą cennych wskazówek i porad.

W trakcie warsztatów będziesz miał również okazję poznać innych miłośników sztuki i rzeźbiarstwa, a także zaczerpnąć inspiracji i motywacji do dalszej pracy.

Jeśli chcesz poznać tajniki rzeźbiarstwa i stworzyć swoje własne dzieło sztuki, to nie przegap tej okazji i przyjdź na warsztaty rzeźbiarskie.

Zajęcia odbywają się w ramach projektu „Dziadowsko Rzecz”, współfinansowanego w ramach grantu Lokalnych Inicjatyw Społecznych Żywiec Zdrój S.A. – edycja 2023.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content