UDANE FERIE!

Za nami dwa tygodnie zabawy! Żal serce ściska, że ferie się już kończą. NIc co dobre nie trwa wiecznie, ale niebawem wakacje. 

Dzieci w okresie ferii miały okazje spełnić wiele swoich małych celów, zagrać w gry symulujące oszczędzanie przez inwestowanie, tworzyć ze starych papierów różne rzeźby i maski, zrobić karmniki z butelek, upiec ciasteczka i pięknie je udekorować, wykonać broszki z koralików, pocztówki a także spróbować swoich sił w różnych grach i zabawach. Nie obyło się też bez małych konkursów. Do tego najedliśmy się popcornem i ciasteczkami. 

Misja spełniona – ferie zakończone i dzieci uśmiechnięte. Ale drogie dzieci, to jeszcze nie koniec. Już niebawem ruszamy z nowymi niespodziankami.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom zajęć za uśmiech i pozytywną energię. Było wyjątkowo!


Oczywiście nie kończymy z zajęciami w Centrum Edukacji Ekologicznej w Wieprzu. Obserwujcie bacznie naszą stronę na Facebooku, tam będziecie mogli zobaczyć, co czeka nas w lutym i marcu. 

Już 16 lutego o godz.: 16:00 odbędzie się „PĄCZEK PARTY” w Domu Ludowym w Wieprzu. W tym dniu odbędzie się konkurs na najlepsze karnawałowe przebranie! W ubiegłym roku zwyciężyła piękna japonka. Liczymy, że w tym roku nas zaskoczycie! 

W lutym cyklicznie odbywać się będą wieczory gier dla młodzieży powyżej 13 roku życia, mile widziane są też osoby dorosłe. Będzie można zagrać w gry strategiczne, które uczą nie tylko sprytu. 

Od lutego w CEEW ruszają też zajęcia dla początkujących fotografów. Będziemy uczyć się robić zdjęcia i łapać niezapomniane chwile. Te zajęcia przeznaczone będą dla każdego, kto trzyma w reku aparat, lubi robić zdjęcia i chce robić je jeszcze lepiej. Pierwsze zajęcia zaplanowane są na luty (Wieprz, ul. Nad Sołą 1070). Będą to zajęcia zapoznawczo-organizacyjne dla wszystkich zainteresowanych. Wyczekujcie plakatu na Facebooku i na stronie cowkulturze.pl. 

Cały czas trwają zajęcia muzyczne dla chętnych, chcących nauczyć się gry na heligonce, pianinie, skrzypcach, gitarze i saksofonie. Nasza grupa dzieci sięgnęła już prawie 70 osób. Nie możemy nie wspomnieć też o zajęciach w Zespołach: ZPiT Jodełki z Radziechów oraz ZR Grojcowianie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z kierownikami zespołów i do uczęszczania na zajęcia. 

Nie możemy zapomnieć o naszych wspaniałych Seniorach, którzy aktywnie działają i przygotowują się do wiosennych działań. W każdej miejscowości odbywają się spotkania w Domach Ludowych, serdecznie na nie zapraszamy. 

Również działania Centrum Edukacji Ekologicznej nieco się poszerzą. Właśnie w pocie czoła pracujemy nad nowymi projektami, które rozwiną nie tylko nasze kompetencje, ale również kompetencje mieszkańców Gminy. Zapraszamy serdecznie do współpracy z CEEW wszystkie szkoły i przedszkola. Przed nami nowy semestr w którym będzie działo się wiele! Zapraszamy do kontaktu!

pozdrawiamy serdecznie! 

AZK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content