WERNISAŻ „ZNIEWOLENIE” – Ewelina Hojdys-Noga

Wernisaż Pani Eweliny Hodjys-Noga to specjalne wydarzenie, na którym prezentowane były jej dzieła sztuki, a goście mieli okazję je obejrzeć i porozmawiać z nią o jej twórczości.

Wernisaż odbył się w Centrum Edukacji Ekologicznej w Wieprzu w uroczystej atmosferze. Dyrektor Gminnego Centrum Kultury, Promocji, Turystyki Radziechowy-Wieprz Pani Agnieszka Biegun przywitała wszystkich obecnych gości po czym przeszła do rozpoczęcia wydarzenia kilkoma słowami o twórczości Pani Eweliny. Artystka wygłosiła też krótkie przemówienie na temat swoich prac i inspiracji.

Wernisaż podczas przygotowania zmienił się w performens na którym odbiorcy mogli dogłębnie poczuć twórczość Eweliny ten jeden wyjątkowy raz.

Obecni goście wymieniali się spostrzeżeniami i wrażeniami z wystawy. Wszystko prezentowało się w niezwykle magiczny sposób. Niektórzy byli zaskoczeni, inni zaś zadumani, można było na twarzach ludzi dostrzec nieco nostalgii ale też uśmiech. Efekty takie jak światło, muzyka i dym nadały wydarzeniu dodatkowego wymiaru artystycznego.

Podczas punktu głównego jakim było otwarcie wystawy w tle puszczono słowa Kazimierza Dąbrowskiego – „Przesłanie do nadwrażliwych.”, co wywołało u wielu osób wzruszenie.

Podczas wydarzenia jakim jest wernisaż nie mogło zabraknąć poczęstunku w postaci mini kanapeczek, ciasta a także napojów. Artystka otrzymała wiele pozytywnych słów a także kwiaty, które symbolizują uznanie dla jej sztuki i kobiecości.

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem twórczości artystki. Jej prace poruszają wyobraźnię i emocje. Serdecznie dziękujemy za obecność i wsparcie. To pierwsza taka wystawa w Centrum Edukacji Ekologicznej w Wieprzu i na pewno nie ostatnia.

Serdecznie dziękujemy Pani Ewelinie za możliwość pokazania jej twórczości w tak wyjątkowy sposób, dziękujemy za współpracę. Z całego serca gratulujemy artystycznego sukcesu! Pani talent i ciężka praca przynoszą piękne owoce.

Osoby zainteresowane wystawą zapraszamy do końca marca do CEE w Wieprzu w godz.: 9:00 – 15:00.

Tym wernisażem rozpoczynamy nowy cykl wystaw w Gminie Radziechowy-Wieprz. Z tej okazji zapraszamy wszystkich chętnych artystów do kontaktu i współpracy. Już niebawem pojawi się relacja filmowa z wernisażu, natomiast dzisiaj zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć.

AZK

Shorts: https://youtube.com/shorts/j1lOWbvLLcA?feature=share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content