WIZYTA GOSPODARCZA

W dniu 17 lutego podczas 58 Sesji Rady Gminy Radziechowy-Wieprz gościliśmy znamienitych gości: Sekretarza Stanu w Ministerstwie Rodziny i Polityki Społecznej Pana Stanisława Szweda, Wojewodę Pana Jarosława Wieczorka, Posła na Sejm Pana Kazimierza Matusznego oraz Starostę Miasta Żywca Pana Andrzeja Kalatę.

W ramach wizyty gospodarczej w Powiecie Żywieckim Pan Jarosław Wieczorek — Wojewoda woj. Śląskiego nie mógł ominąć naszej Gminy. Pan Wójt Maciej Mika zwrócił się do gości słowami: „Jesteśmy zaszczyceni wizytą Pana Ministra, Pana Wojewody, Pana Posła i Pana Starosty w progach Gminy Radziechowy-Wieprz. Serdecznie dziękujemy za wsparcie oraz okazaną pomoc w realizacji różnego rodzaju przedsięwzięć i inwestycji”.

Wizyta przebiegła sprawnie i w miłej atmosferze. Po zakończeniu 58 Sesji Rady Gminy goście udali się do Domu Ludowego w Radziechowach, gdzie mogli porozmawiać z przedstawicielkami Kół Gospodyń Wiejskich z terenu naszej gminy, Księżmi oraz Sołtysami. Następnie obejrzeli nowopowstałą salę gimnastyczną przy Szkole Podstawowej w Przybędzy. Tam przywitani kwiatami przez uczniów mogli zobaczyć jako pierwsi pięknie wykończoną salę. Nie mogło zabraknąć wizyty w Przedszkolu im. Małego Księcia w Wieprzu, gdzie poruszono tematy związane z oświatą. Podczas wizyty omówiono również potrzeby mieszkańców Gminy Radziechowy-Wieprz, a także plany rozwojowe na najbliższe lata.

AZK

transmisja z Sesji Rady Gminy dostępna pod linkiem: https://transmisjaobrad.info/videos/10540/lviii-sesja-rady-gminy-radziechowy-wieprz

One thought on “WIZYTA GOSPODARCZA

  1. Drogie Panie
    Andrzej Kalata jest Starostą Powiatu Żywieckiego
    Nie ma takiej funkcji jak Starosta Miasta Żywca

    To ELEMENTARZ samorządowy !!!
    A takie teksty trzeba sprawdzić 101 razy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content