WYNIKI KONKURSU – Gwiazda Betlejemska

W dniu 10 stycznia 2024 r. w murach Szkoły Podstawowej im. Jana Twardowskiego w Brzuśniku odbyło się XII Gminne i Międzyszkolne Przesłuchanie Kolęd, Pastorałek oraz Małych Form Kolędniczych „Gwiazda Betlejemska”. Organizowane przez Gminne Centrum Kultury, Promocji, Turystyki Radziechowy-Wieprz, przy wsparciu Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Brzuśniku oraz Parafii Niepokalanego Serca N.M.P. w Wieprzu, wydarzenie cieszyło się patronatem Wójta Gminy Radziechowy-Wieprz.

W tegorocznej edycji przeglądu wzięło udział imponujące, blisko 180 uczestników zgłoszonych w różnych kategoriach. Wydarzenie zgromadziło utalentowanych przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych oraz osoby dorosłe, tworząc wyjątkową atmosferę, gdzie tradycja i sztuka łączą się w harmonijną całość.

Warto podkreślić, że inicjatywa spotkała się z wsparciem lokalnych sponsorów, takich jak Bank Spółdzielczy Karpatia w Radziechowach-Wieprzu, muzyczni.pl Dawida Stasicy, oraz Gminne Centrum Kultury, Promocji, Turystyki. Łączna pula nagród wyniosła kwotę ponad 4000 zł.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy talentu i zaangażowania. Nagrody zostaną wręczone podczas koncertu w Kościele p.w. Niepokalanego Serca NMP w Wieprzu, który odbędzie się 14 stycznia o godzinie 10:30. Organizatorzy zapraszają do wspólnego świętowania oraz cieszenia się tradycją i pięknem polskich kolęd.

KARPATIA BANK SPÓŁDZIELCZY: https://karpatiabs.pl

NAJLEPSZY SKLEP MUZYCZNY: https://muzyczni.pl

Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Brzuśniku – http://www.spbrzusnik.pl

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content