Zaproszenie

Wójt Gminy Radziechowy-Wieprz serdecznie zaprasza na Uroczystość 11 Listopada, która odbędzie się 10 listopada, aby wspólnie uczcić Narodowe Święto Niepodległości. To wyjątkowy czas, w którym wspólnie oddamy hołd naszym bohaterom.

Plan uroczystości:

·      10:00 – Uroczysta Msza Święta – Uroczystość rozpocznie się Mszą Świętą w Kościele Parafialnym w Radziechowach, podczas której wspólnie będziemy modlić się za naszą Ojczyznę i tych, którzy walczyli o jej niepodległość.

·      Po Mszy Świętej – część artystyczna – zapraszamy na dalszą część uroczystości pod Urząd Gminy w Radziechowach. Tam będziemy mieli okazję podziwiać występy uczniów Szkoły im. Ks. Jana Twardowskiego z Brzuśnika oraz Seniorów z Gminy Radziechowy-Wieprz, którzy swoją twórczością i zaangażowaniem pragną oddać hołd historii naszej Ojczyzny.

·      Złożenie Kwiatów i zniczy – wspólnie udzielimy hołdu Poległym poprzez złożenie kwiatów i zniczy pod pomnikiem. To ważny moment, w którym oddamy cześć tym, którzy poświęcili swoje życie dla naszej wolności.

Wspólnie uczcimy to wyjątkowe święto i zbudujmy więź między pokoleniami, podtrzymując nasze wartości i tradycje.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tych uroczystościach przedstawicieli oraz Poczty Sztandarowe. 

Prosimy o potwierdzenie swojego uczestnictwa do dnia 9 listopada, abyśmy mogli odpowiednio przygotować się do tego ważnego dnia, pod nr: 609 684 365 – Agnieszka Biegun

Bądźmy razem, aby uczcić naszą Niepodległą Polskę.

Z wyrazami szacunku, 

Maciej Mika – Wójt Gminy Radziechowy-Wieprz

Agnieszka Biegun – Gminne Centrum Kultury, Promocji, Turystyki Radziechowy-Wieprz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content