Anioły na szkle malowane…

Wspaniała zabawa, pełna pasji i kreatywności, miała miejsce w Centrum Edukacji EKologicznej w Wieprzu, w Powiecie Żywieckim. Grupy dorosłych zebranych na warsztatach z malowania na szkle podjęły się wyzwania, by przekształcić drugie wykorzystanie ram okiennych w prawdziwe dzieła sztuki. Tematem zajęć były anielskie motywy, które stały się inspiracją dla uczestników.

W trakcie warsztatów uczestnicy mieli okazję wyzwolić swoją kreatywność i odkryć nowe możliwości wyrazu artystycznego. Niektórzy z nich od lat nie mieli w rękach pędzla, jednak dzięki atmosferze współpracy i wsparcia zdołali stworzyć niezwykłe prace pełne barw.

Podczas warsztatów uczestnicy poznali tradycyjną technikę malarstwa na szkle, która od wieków była często wykorzystywana w ludowej sztuce zdobniczej. Przez kilka intensywnych godzin odkrywali tajniki tego rzemiosła i ożywiali swoje pomysły na szkle.

Efekty ich pracy już niedługo będzie można podziwiać w Centrum Edukacji Ekologicznej w Wieprzu. Powstałe podczas warsztatów kolorowe i pełne pasji prace będą nie tylko wspaniałą ozdobą, ale także wyrazem artystycznej duszy i wspólnej pracy grupy. Odkrycie nowych talentów i umiejętności malarskich stanowiło dla uczestników nie tylko przyjemność, ale także okazję do wspólnej twórczej zabawy i integracji.

Warsztaty z malowania na szkle to doskonała okazja, by przywrócić drugie życie ramom okiennym, które zwykle trafiają na śmietnik. Dzięki zaangażowaniu i pomysłowości uczestników, te z pozoru nieużywane przedmioty stały się nośnikiem piękna i inspiracji, które mogą cieszyć oko i duszę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content