Ewelina Hojdys-Noga – Artystka, która odnosi sukcesy

W dniu 18 stycznia br. mieszkańcy Bielska-Białej mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu artystycznym, które odbyło się w Domu Kultury „KUBISZÓWKA”, na drugim piętrze. To tam miał miejsce wernisaż wystawy Eweliny Hojdys-Nogi, uznanej artystki, której prace są nie tylko efektem wyjątkowego talentu, ale również oddaniem ogromnego zaangażowania w tematykę swoich dzieł.

Wystawa Eweliny Hojdys-Nogi zatytułowana „Zniewolenie”, zawierła prace, które poruszają widzów i skłaniają do refleksji nad różnorodnymi aspektami życia. Centrum Edukacji Ekologicznej w Wieprzu było jednym z miejsc, gdzie można było podziwiać dzieła artystki, a także Dom Kultury „KUBISZÓWKA” w Bielsku-Białej, który gości tę niezwykłą wystawę obecnie.

W trakcie wernisażu, liczne grono bielszczan miało okazję doświadczyć unikalnego spektaklu świateł i słów, który otworzył wystawę. Słowa samej artystki, Eweliny Hojdys-Nogi, wnikliwie wprowadziły gości w atmosferę prac, ukazując głęboki sens tematu „zniewolenie”. Jej prace poruszają kwestie istotne dla współczesnego społeczeństwa, angażując widza do refleksji nad różnorodnymi formami uwięzi, zarówno psychicznej, jak i fizycznej.

Ogromne zainteresowanie wzbudziły nie tylko same prace, ale również osobowość artystki. Po wernisażu Ewelina Hojdys-Noga otrzymała kilka fascynujących propozycji współpracy, co potwierdza ogromne uznanie dla jej talentu i oryginalnego podejścia do sztuki. Podczas wernisażu artystka miała również okazję zapisać kilka słów w Kronice, co stanowi wyjątkową pamiątkę z tego wyjątkowego wydarzenia.

W imieniu Eweliny serdeczne podziękowania kierowane są do wszystkich przybyłych gości oraz personelu Domu Kultury „KUBISZÓWKA”, do Pani Kierownik Iwony Kusak, za wsparcie i pomoc w organizacji, Panu Witoldowi za wspaniały support oraz do młodego personelu. Wszyscy przyczynili się do tego ważnego dla artystki wydarzenia.

Wystawa Eweliny Hojdys-Nogi pozostanie otwarta dla publiczności do połowy lutego w galerii na 2 piętrze Domu Kultury im. Wiktorii Kubisz. To doskonała okazja dla wszystkich miłośników sztuki, aby zanurzyć się w fascynującym świecie artystki, która nie tylko maluje obrazy, ale również przekazuje głębokie przesłania i inspiruje do refleksji nad otaczającym nas światem.

AZK

LINK DO RELACJI – https://www.facebook.com/reel/706320734822338

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content