Piękny Koncert Laureatów

W dniu 14 stycznia br., w Kościele Parafialnym w Wieprzu, odbył się Koncert Laureatów Konkursu: 12. Gminnego i Międzyszkolnego Przeglądu Kolęd, Pastorałek oraz Małych Form Kolędniczych „Gwiazda Betlejemska”. To wydarzenie stanowiło barwną i wzruszającą prezentację talentów młodych artystów.

Msza Święta o godzinie 10.30 miała w tym roku wyjątkową oprawę, zadbali o nią najzdolniejsi uczestnicy przeglądu „Gwiazda Betlejemska”. Dla najmłodszych uczestników stała się także wyzwaniem, był to bowiem jeden z pierwszych występów przed liczną publicznością jaka zasiadła w ławkach Kościoła.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym uroczystym wydarzeniu, tworząc niepowtarzalną atmosferę wspólnego przeżywania tych muzycznych chwil.

Wyrażamy także serdeczne podziękowania Księdzu Proboszczowi Jerzemu oraz Księdzu Grzegorzowi za zaproszenie i wspaniałą Mszę Świętą.

Dziękujemy wszystkim Laureatom Konkursu, którzy swoimi utalentowanymi występami dostarczyli niezapomnianych chwil emocji. Ich zaangażowanie i pasja sprawiły, że ta edycja konkursu „Gwiazda Betlejemska” był niepowtarzalna. 

Występujący oraz laureaci konkursu otrzymali nagrody z rąk Wójta Gminy Radziechowy-Wieprz Pana Macieja Miki – Honorowego Patrona konkursu, Pani Haliny Byrskiej-Rybarskiej Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Twardowskiego w Brzuśniku oraz Pani Agnieszki Biegun Dyrektora Gminnego Centrum Kultury, Promocji Turystyki Radziechowy-Wieprz. 

Szczególne słowa wdzięczności kierujemy w stronę wszystkich pracowników Szkoły Podstawowej im. Jana Twardowskiego z Brzuśnika, w szczególności za wspaniały poczęstunek i pomoc w przygotowaniach przesłuchań. 

Dziękujemy też sponsorom wydarzenia, bez których konkurs nie mógłby się odbyć: Panu Przemysławowi Kubaszkowi, Prezesowi Banku Spółdzielczego Karpatia oraz Panu Dawidowi Stasicy z muzyczni.pl. Dzięki Państwa hojnemu wsparciu i zaangażowaniu mogliśmy stworzyć wyjątkowe wydarzenie, które z pewnością pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Cieszymy się, że koncert „Gwiazda Betlejemska” zyskał tak pozytywne odbicie w sercach naszej społeczności. Dziękujemy za wszelkie wsparcie i zapraszamy do ponownego spotkania za rok, aby razem cieszyć się dźwiękami świątecznych kolęd i pastorałek.

Serdecznie dziękujemy i do zobaczenia!

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content