GWAROWE PODCASTY

Zapraszamy do wysłuchania wyjątkowych gwarowych podcastów, które zawierają fascynujące rozmowy Pani Brygidy Murańskiej z Panią Marią Grzegorek z Juszczyny. W tych ciekawych audycjach poruszamy tematy związane z dawnymi czasami oraz odwiecznym pięknem naszych tradycji.

Pani Maria Grzegorek, będąca prawdziwą skarbnicą wiedzy o przeszłości, dzieli się z nami swoimi wspomnieniami i historiami z dawnych lat. Jej opowieści o życiu w Juszczynie wciągają nas w czasy minionych pokoleń, pozwalając nam zrozumieć jak wyglądało życie w naszym regionie przed laty.

W tych podcastach nie zabraknie również tradycyjnych gwarowych pogodek, które były często przekazywane z pokolenia na pokolenie. Pani Maria Grzegorek z wielką pasją i wdziękiem opowiada te przyjemne historie, które są prawdziwą perłą naszej kultury i dziedzictwa.

Podczas rozmów Pani Brygida Murańska zadaje wiele ciekawych pytań, dzięki którym poznajemy unikatowe aspekty naszej przeszłości.

Zapraszamy serdecznie do wysłuchania rozmów na youtube KLIKNIJ.

Czekamy na Wasze uszy, abyście mogli cieszyć się tymi wyjątkowymi opowieściami z dawnych czasów i delektować się magicznym pięknem naszej kultury gwarowej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content