III Żywiecki Salon Sztuki: SIŁA KOBIET

Z wielką dumą informujemy, że podczas III Żywieckiego Salonu Sztuki, który odbył się w miniony weekend, aż cztery utalentowane artystki z naszej gminy zaprezentowały swoje prace. Ewelina Hojdys-Noga, Ewelina Wiercigroch-Dudka, Ewa Jędryk-Czarnota i Monika Noga miały zaszczyt wystawić swoje dzieła obok prac arcyksięcia Karola Stefana Habsburga, co jest ogromnym wyróżnieniem i świadectwem ich talentu oraz pracy.

Możliwość zaprezentowania swoich prac obok tak znamienitej postaci jak arcyksiążę Karol Stefan Habsburg jest dla naszych artystek ogromnym zaszczytem. To wyróżnienie nie tylko dla nich, ale także dla całej naszej gminy. Jesteśmy niezmiernie dumni, że aż cztery artystki z Gminy Radziechowy-Wieprz mogły wziąć udział w tak prestiżowym wydarzeniu i pokazać swoje wspaniałe prace szerokiemu gronu odbiorców.

Sukces naszych artystek jest dowodem na to, że w naszej gminie drzemie ogromny potencjał artystyczny. Wspieranie lokalnych talentów i promowanie ich twórczości jest dla nas priorytetem. Mamy nadzieję, że ich osiągnięcia zainspirują kolejne pokolenia do rozwijania swoich pasji i dążenia do realizacji artystycznych marzeń.

Serdecznie gratulujemy Ewelinie Hojdys-Noga, Ewelinie Wiercigroch-Dudka, Ewie Jędryk-Czarnocie i Monice Nodze za ich wspaniałe prace i sukces na III Żywieckim Salonie Sztuki. Jesteśmy dumni z Waszych osiągnięć i dziękujemy za reprezentowanie naszej gminy na tak wysokim poziomie.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne wspaniałe dzieła i sukcesy naszych lokalnych artystów, którzy nieustannie wzbogacają kulturalne życie naszej społeczności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content