Kooperacja z nutką blefu


Wieczór spędzony w Centrum Edukacji Ekologicznej w Wieprzu znowu obfitował w niezwykłe emocje i pełne pasji rozgrywki planszówek. Na stole zagościła gra „Wysokie Napięcie”, a także „Nemesis” – która podbiła serca rozgrywających, pokonując ich mimo dobrej passy i szczęścia.

„Wysokie Napięcie” wciągnęło uczestników w złożony świat produkcji energii elektrycznej, gdzie każdy ruch był kluczowy w wyścigu po władzę i wpływy. Uczestnicy ścigali się o dominację, próbując jednocześnie pokonać swoich rywali.

Na stole królowała jednak semikooperacyjna „Nemesis”. To także dzięki niej wieczór przedłużył się, bo walka z obcymi na uszkodzonym statku kosmicznym wciągnęła uczestników w podróż pełną niebezpieczeństw i niespodzianek. Atmosfera na sali z każdym ruchem stawała się coraz bardziej napięta, gdy w miarę upływu czasu klaustrofobiczną przestrzeń statku zalewali kolejni „obcy”, a uczestnicy przekonywali się, że ich cele personalne często wykluczają możliwość wsparcia drużyny.

To jednak nie tylko gry stanowiły o wyjątkowości wieczoru. Dziękujemy Krzysztofowi, który udostępnił tytuł z prywatnego zbioru. Świetna zabawa sprawiły, że ten wieczór na długo pozostanie w pamięci wszystkich obecnych.

Zajęcia zostały zorganizowane dzięki współpracy GCKPT z Żywieckim Stowarzyszeniem Fantastyki „Parzenica”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content