Podsumowanie Ferii Zimowych w CEE!

Te ferie były prawdziwą przygodą dla naszych dzieci i dla nas! Zaczęliśmy od nietypowego świętowania Dnia Hot Doga, podczas którego dzieci miały okazję samodzielnie skomponować swoje ulubione zestawy. Na gorącej parówce królował ketchup i prażona cebulka.  Było dużo śmiechu, a kreatywne umysły działały na pełnych obrotach. Nasze zajęcia kreatywne również okazały się strzałem w dziesiątkę. Dzieci tworzyły niezwykłe muzyczne dzieła sztuki z materiałów pochodzących z recyklingu, ucząc się jednocześnie ochrony środowiska. Ich pomysłowość i zdolności artystyczne nas zachwyciły! Recyklingowe wakaty zagrały z nami znane rytmy.

W trakcie ferii można było skorzystać z różnorodnych gier i zabaw, które sprawiły, że każde dziecko mogło wykazać się w czymś, co go interesuje. Współzawodnictwo przebiegało w duchu fair play, a wszyscy uczestnicy otrzymali zasłużone nagrody.

Wyjątkowym punktem programu była także wycieczka pociągiem do Katowic, gdzie odwiedziliśmy Urząd Marszałkowski. Tam mogliśmy zwiedzić piękne pomieszczenia, sale sesyjną a nawet skarbiec, wokół którego krążą ciekawe historie. Mieliśmy okazję poznać pracę urzędników i zobaczyć, jak funkcjonuje instytucja publiczna. Niezwykłą atrakcją była dla nas winda, która ma nietypową budowę. Winda paciorkowa, to jedna z nielicznych takich wind w Polsce, która jeździ w bok – dosłownie. Przejażdżka tą windą, to ciekawe doświadczenie.

W tłusty czwartek podsumowaliśmy nasze ferie kameralną imprezą dla dzieci na której bawiliśmy się wszyscy wspaniale!  

Te ferie były niezapomnianym czasem pełnym śmiechu, nauki i przygód. Dzieci świetnie się bawiły, nawiązały nowe przyjaźnie, rozwijały swoje talenty i zdobyły cenne doświadczenia. 

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content