Program Grantowy LIS – nowa edycja

Szanowni Państwo, z przyjemnością informuję, że rusza czwarta edycja programu grantowego Lokalne Inicjatywy Żywiec Zdrój. Proszę jednocześnie o pomoc w rozpropagowaniu tej wieści 😊. 

Poniżej w punktach kilka istotnych informacji:

– W tym roku do podziału mamy 120 tys. zł na projekty realizowane w 3 gminach: Jeleśnia, Radziechowy-Wieprz oraz Węgierska Górka.

– O grant mogą się ubiegać stowarzyszenia, fundacje, szkoły publiczne, przedszkola publiczne, ochotnicze straże pożarne, zespołu regionalne, Gminne Ośrodki Kultury, Koła Gospodyń Wiejskich, organizacje pozarządowe oraz osoby prywatne. W tym ostatnim przypadku konieczne jest utworzenie nieformalnej grupy działania. (o tym, jak ją założyć, dowiecie się tutaj: Nowa edycja – Lokalne Inicjatywy Społeczne (lis-zywiec-zdroj.pl))

– Mamy 4 kategorie konkursowe: W zgodzie z naturą (ekologia), Powrót do źródeł (kultura), Świadome Bezpieczeństwo (bezpieczeństwo), Dbajmy o zdrowie (zdrowie). 

– Maksymalne kwota grantu – 10 000 zł

– Wkład własny nie jest wymagany. 

– Wnioski można składać do końca stycznia 2022 roku, projekty ruszają od marca. 

– Wszystkie informacje i dokumenty dostępne są na stronie internetowej programu: www.lis-zywiec-zdroj.pl w zakładce NOWA EDYCJA.

– Wnioski od grant składamy mailowo wysyłając je na adres sekretariat@lis-zywiec-zdroj.pl  

– W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu: sekretariat@lis-zywiec-zdroj.pl, lub tel. 606978566. 

W załączniku przesyłam infografikę z podstawowymi informacjami oraz informację prasową. Czekamy na wnioski do końca stycznia, w razie pytań, służę pomocą. 

Powodzenia!

Tomasz Matlakiewicz

Organizator 
Konkursu Grantowego
„Lokalne Inicjatywy Społeczne
Żywiec Zdrój S.A.”
Tel. 606978566

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content