Przedszkole Małego Księcia w Wieprzu

W dniu 31 sierpnia, zaraz przed rozpoczęciem roku szkolnego 2022/2023, odbyło się uroczyste otwarcie nowego budynku przedszkola w Wieprzu oraz nadanie mu imienia „Przedszkole Małego Księcia w Wieprzu”.

O godzinie 10:00 zebraliśmy się w Kościele parafialnym w Wieprzu. Piękna homilia poruszyła wszystkich zaproszonych gości. Całą Mszę Świętą w całości oprawili podopieczni przedszkola.


Po mszy nastąpiło poświęcenie budynku przedszkola, któremu towarzyszyły występy dzieci przygotowane pod okiem pedagogów w okresie wakacyjnym. Całe to wydarzenie pochłonęło wiele godzin przygotowań, jednak warto było czekać. Wszyscy ogromnie cieszymy się z otwarcia nowego budynku, który będzie służył najmłodszym pokoleniom naszej gminy.

Pan Wójt Maciej Mika przywitał wszystkich gości i rozpoczął uroczystość wraz z Dyrektor Przedszkola Panią Danutą Adamczyk, która oprowadziła wszystkich po nowych salach przedszkola.

Nowoczesne i przestrzenne sale dają ogromne wrażenie. Idealnie dobrane pastelowe kolory pięknie prezentują się z widokiem za oknem. Przebywanie w takich przestrzeniach to sama przyjemność. Dzieci będą mogły doświadczać nowych niezapomnianych wrażeń w tym jakże pięknym przedszkolu.

Niebawem odwiedzimy naszych małych mieszkańców gminy i zapytamy się o wrażenia.

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content