Święto Soły, FunCon i Dzień Gminy Radziechowy-Wieprz

Weekend pełen wrażeń!

Już wiemy, kiedy odbędzie się jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w naszej gminie! W weekend 13-14 lipca zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz gości na wyjątkowe Święto Soły, połączone z FunConem i Dniem Gminy Radziechowy-Wieprz. To będą dwa dni pełne atrakcji, muzyki i wspólnego świętowania, których nie można przegapić.

W sobotę, 13 lipca, rozpocznie się Święto Soły, które jak co roku przyciąga miłośników naszej pięknej rzeki oraz ekologii. To doskonała okazja, by przypomnieć sobie, jak ważna jest ochrona środowiska naturalnego i jak wiele możemy zrobić dla naszej planety.

Tego dnia odbędzie się także FunCon – wydarzenie, które w zeszłym roku okazało się ogromnym sukcesem. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji dla wszystkich grup wiekowych. Będzie można wziąć udział w warsztatach ekologicznych, pokazach naukowych oraz wielu innych interaktywnych grach i zajęciach. FunCon to również okazja do spotkania z pasjonatami różnych dziedzin – od książek, przez sztukę, aż po fantastykę.

Wieczorem scenę opanują wielkie gwiazdy muzyki, które zapewnią niezapomniane wrażenia i świetną zabawę. Już teraz warto zarezerwować sobie czas na te dwa dni, aby wspólnie z nami świętować i bawić się do białego rana.

Niedziela, 14 lipca, to dzień poświęcony naszym lokalnym tradycjom i kulturze. Rozpoczniemy od prezentacji Kół Gospodyń Wiejskich, które zaprezentują swoje wyroby, przepisy oraz rękodzieło. To doskonała okazja, by spróbować regionalnych potraw i dowiedzieć się więcej o naszych kulinarnych i rękodzielniczych tradycjach.

Na scenie wystąpią zespoły regionalne, które swoimi występami przybliżą nam lokalny folklor i tradycje muzyczne. To wyjątkowa okazja, by poczuć ducha naszej gminy i wspólnie celebrować to, co w niej najpiękniejsze.

Zapraszamy już dziś!

Weekend 13-14 lipca w Gminie Radziechowy-Wieprz zapowiada się niezwykle interesująco. Święto Soły, FunCon oraz Dzień Gminy to doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu, poznania naszych lokalnych tradycji oraz zainspirowania się do działań na rzecz ochrony środowiska.

Już dziś zapraszamy wszystkich do udziału w tych wyjątkowych wydarzeniach – nie może Was tam zabraknąć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content