Tomasz Mika na podium

Miło nam poinformować, że Tomasz Mika zajął II miejsce w GRAND PRIX POLSKI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH W TENISIE STOŁOWYMGORZÓW WIELKOPOLSKI, 2-3 PAŹDZIERNIKA 2021 r.

Kolejny weekend, kolejne bardzo dobre wyniki naszych zawodników 💪 Gorzów Wielkopolski był organizatorem 1 Grand Prix Polski Osób Niepełnosprawnych, w zawodach tych bardzo dobrze spisał się Tomasz Mika (reprezentujący również START Zielona Góra).

Po dwóch dniach zmagań Tomek zajął bardzo dobre 2 miejsce 🥈🔥😀 i udanie rozpoczął nowy sezon rozgrywek osób niepełnosprawnych Natomiast w Gliwicach rozegrano Mistrzostwa Śląska Weteranów, w których Adrian Myszewski zdobył dwa złote medale🥇🥇🔥.

W grze podwójnej w parze z Adrianem Eliaszem oraz w grze mieszanej razem z Sabiną Kukla. Indywidualnie „Mysza” zakończył zmagania na 5 pozycji 🏆😀🔥