Wrześniowy wieczór z planszówkami

W dniu 19 września o godzinie 16:00, miłośnicy planszówek z terenu Żywca i okolic mieli okazję wziąć udział w kolejnym wyjątkowym spotkaniu z grami planszowymi.

Spotkanie odbyło się w przyjaznych wnętrzach Centrum Edukacji Ekologicznej, które idealnie nadawały się do rozgrywek planszowych. Od godziny 16:00 do 20:00 uczestnicy mieli okazję cieszyć się grami w towarzystwie innych pasjonatów. Na stole pojawiały się różne tytuły, które dostarczały niezapomnianych wrażeń i emocji. W trakcie tego spotkania, gracze mieli okazję zmierzyć się w takie gry jak np. „World of Tanks”,”Hero Quest,” „Karmaka” oraz „Blackout.” Każda z tych gier oferowała unikalne wyzwania i strategie, co sprawiło, że spotkanie było pełne rozmaitych doświadczeń i niespodzianek.

Nie tylko sama rozgrywka była istotna w tym wydarzeniu, ale także możliwość nawiązania nowych znajomości i wymiany doświadczeń z innymi graczami. Atmosfera spotkania była pełna radości i entuzjazmu, co świadczyło o wspólnym zamiłowaniu do planszówek.
Spotkanie zostało zorganizowane przez Żywieckie Stowarzyszenie Fantastyki „Parzenica” oraz Gminne Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Radziechowy-Wieprzu.

Zadanie dofinansowano ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Żywiecką Fundację Rozwoju i Gminę Radziechowy-Wieprz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content