za nami wycieczka…

Cudownie aktywny dzień w górach z Gminnym Centrum Kultury, Promocji i Turystyki R-W

Góry to miejsce, które stale przyciąga miłośników przygód i natury. Dla wszystkich spragnionych aktywnego wypoczynku, Gminne Centrum Kultury, Promocji i Turystyki R-W zorganizowało wyprawę po malowniczych szlakach: Czartak, Kamień, Żar, Królewizna, Groń Jana Pawła II, Leskowiec i Krzeszów – to nazwy, które wraz z entuzjastycznymi uczestnikami stanowią receptę na cudownie aktywny dzień w górach.

Przyroda w całej swojej okazałości i pięknie przywitała naszą grupę wędrowców, gdy ruszyliśmy w trasę o poranku. Wyruszyliśmy ze świeżym zapałem i radosnymi sercami, gotowi podbić kolejne szczyty. Czartak, pierwszy etap naszej wyprawy, zaoferował niezapomniane widoki na pobliskie doliny i szczyty.

Po dniu pełnym wyzwań, powróciliśmy do punktu wyjścia z uśmiechem na twarzy i sercem wypełnionym zachwytem. Ta wyprawa dała nam nie tylko fizyczne wyzwanie, ale również pozwoliła zatrzymać się na chwilę i docenić piękno natury, które otacza nas każdego dnia.

Zapraszamy wszystkich miłośników gór i aktywnego wypoczynku do Gminnego Centrum Kultury, Promocji i Turystyki R-W na kolejne niezapomniane wyprawy. To doskonała okazja, by zasmakować cudownych chwil w górskiej scenerii i doświadczyć niepowtarzalnej atmosfery, która towarzyszy nam w trakcie zdobywania szczytów.

Czekają na Was wspaniałe szlaki, niepowtarzalne widoki i mnóstwo niezapomnianych emocji. Odkryjcie z nami piękno gór i uczestniczcie w wyprawach, które pozostaną w Waszych sercach na zawsze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content