Defibrylator AED Kupiony – Projekt ZAKOŃCZONY!

Chcielibyśmy z tej strony serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom szkoleń i wykładów, którzy mocno angażowali się w zdobywanie wiedzy na temat ratowania życia ludzkiego. Z ogromną radością chcemy pochwalić się tym, że Defibrylator już wisi na budynku OSP w Radziechowach.

Łącznie w wykładach i warsztatach wzięło udział ponad 300 osób, otrzymaliśmy wsparcie nie tylko finansowe, ale również w postaci dobrego słowa za co serdecznie dziękujemy. Dziękujemy też wszystkim zaangażowanym wolontariuszom oraz specjalistom, którzy realizowali z nami ten projekt. Dziękujemy Szkole Podstawowej im. Stanisława Gawlika w Radziechowach i Klubowi Seniora z Radziechów. Dziękujemy również Panu Wójtowi Maciejowi Mice oraz Żywieckiej Fundacji Rozwoju a także wszystkim Druhom z OSP Radziechowy.

Dofinansowano ze środków programu
„Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności
realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce
oraz Żywieckiej Fundacji Rozwoju i Gminy Radziechowy – Wieprz.

Łańcuch przeżycia – sukcesem do życia nie jest projektem skierowanym do kilku osób, a do całej społeczności lokalnej. Na zajęciach mogliście przekonać się jak ważne jest szybkie reagowanie na sytuacje zagrażające życiu człowieka. Jak ważne są szybkie reakcje i zachowanie osób przebywających w otoczeniu. To dzięki wam i waszemu zaangażowaniu mogliśmy zrealizować zakładane cele i zadania, które założyliśmy na samym początku pisania projektu.

Niech urządzenie służy i niesie pomoc potrzebującym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content